Migren Ağrısı – Baş Ağrısı Bitkisel Çözüm ile Geçebilir

8

Baş ağrısı ve Migren erkek, kadın ve çocuklarda çok yaygın bir hastalıktır. Migrenden muzdarip insanların baş ağrısının korkunç bir acı olduğunu biliyoruz. En azından şimdilik!

Ama sadece birkaç dakika içinde baş ağrısı geçirmek için basit bir reçete olduğuna inanıyoruz.

Çok az kişi migrenden muzdarip olanlara yardımcı olabilecek bu yöntemi biliyor. Bu yüzyıllardır kullanılan geleneksel tıp yöntemidir, fakat ilaç pazarlama etkisi, bu yöntemleri her nasılsa unutturur. Size vereceğimiz baş ağrısı bitkisel çözüm tarifimizi deneyip kendiniz göreceksiniz. Haydi başlayalım!

Baş Ağrısı Bitkisel Çözüm ve  Baş Ağrısı Bitkisel Tedavi yöntemi: Tuz ve limon suyu

Siz kaliteli tuz seçmelisiniz – en iyi Himalaya kristal tuzdur. Çünkü Himalaya tuzu minerallerle zenginleştirilmiştir. Himalaya tuzu bilimin 118 iyi madde olarak açıkladığı minerallerin 84’ünü ihtiva ediyor ve baş ağrısı bitkisel çözüm tarifimizin baş aktörü oluyor.

Bu tuz, kandaki serotonin düzeyini artırır, sinir sistemini güçlendirir ve vücuttaki asit-alkali dengesini normalleştirir. Böylelikle baş ağrısından kurtulur ve migren ağrınız çok hafifler.

Baş Ağrısı Bitkisel Çözüm için yapmanız gerekenler

Bir bardak taze sıkılmış limon suyuna 2 çay kaşığı Himalaya tuz koyun ve iyice karıştırın. Daha sonra normal su ile daha büyük bir kase içine çözelti olacak şekilde ekleyin. İyice karıştırın ve sonra bir kerede için. Tadı iyi değil ama bunu içtikten sonra baş ağrınızın geçtiğini görecek ve bizlere teşekkür edeceksiniz.

Sağlıcakla kalınız.

8 YORUMLAR

  1. Ben de kaya tuzu aldim satan kişi bana suda kaynattıktan sonra soğuduğu zaman burnuna damlatacaksin dedi denemedim yapmam bir zararı olur mu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here