Yeşil Çay Maskesi ile Gençleşin

0
24

Yeşil poşet çay ile yapılan oldukça basit ve az zamanınızı alacak, gençleştirici etkiye sahip maske tarifi. Bildiğiniz gibi yeşil çayın faydaları saymakla bitmiyor. İçindeki flovonoidler sayesinde kalp damarlarını güçlendirir, içeriğinde C vitamini vardır. Yapılan araştırmalarda antikansorejen etkisi ispatlanmıştır. Bunların yanı sıra bağışıklı sistemini güçlendiriyor. Sigaranın etkilerini azaltıyor ve makul ölçülerde tüketildiğinde karaciğer ve böbrekler için mükemmel iyileştirici özellikler sergiliyor.

Yeşil Poşet Çay ile Cilt Bakımı ve Güzelliği

Yeşil çay içinde vücut ve cilt için  çok faydalı antioksidan flovonoidler ve anti-inflamatuar maddeler bulunmaktadır. Bilimsel araştırmalar bu tür maddelerin cilt kırışıklıklarına karşı oldukça faydalı olduğunu belirtmiştir.

Göz Altı Torbalarına, Kırışıklıklara ve Morluklarına Yeşil Çay Uygulaması

Yeşil Çay Maskesi

Gerekli malzeme sadece 3-4 adet poşet yeşil çay.

Hazırlanışı: Önceden demlediğiniz 3-4 adet yeşil çay poşetini sterilize bir tabak veya kabın içine koyarak 15-20 dakika kadar buzdolabında bekletin. Daha sonra sonra poşetleri alıp gözlerinizin üzerine ve yüzünüzün farklı noktalarına yerleştirin. 10-15 dakika; poşetler vücut ısınız sayesinde ısınınca kaldırabilirsiniz.

Bu uygulamayı 3 günde bir defa 10-15 dakika cildinize uygulayabilirsiniz.

In English:

You will get quite simple and less time made with green tea bags, rejuvenating mask recipe effect. The benefits of green tea as you know is not going to be. Contents strengthens the cardiovascular thanks flovonoid has vitamin C content. The effect has been proven in studies to antikansorej. These as well as strengthens the immune system. Reduces the effects of smoking and showed excellent healing properties for liver and kidney when consumed in a reasonable manner.

Skin Care and Beauty Bag with Green Tea

Flovonoid are very useful antioxidant and anti-inflammatory agents for the body and skin of green tea. Scientific research has indicated that very useful against wrinkles skin of such substances.

Under Eye Bags to, wrinkles and the bruises Green Tea Application

Green Tea Mask

Required materials only 3-4 green tea bags.

Preparation: Pre-brew 3-4 green tea bags to sterilize into a plate or bowl in the refrigerator for 15-20 minutes until putting. Then place them in a different spot then pick up your bags on your eyes and face. 10-15 minutes; You can remove body heat through your bags warming up.

This application can apply to your skin for 10-15 minutes once every 3 days.

 

>>>>> Kullanılmış Sallama Çay Poşetinin Bilinmeyen 9 Harika Faydası

>>>>> Güzel Cilt İçin Besin Tavsiyeleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here