Zayıflamak için ve Sivilceler için Elma Sirkesi

1

Bel İnceltmek, Göbek Çevresinde bulunan Yağları Eritmek için Elma Sirkesi

Lütfen bu yazımızı okuyun ve mümkün olduğunca uygulamaya çalışın.

Binlerce yıldır hem doğal bir besin hem de bir ilaç olarak tüm dünyada kullanılan bir mucizedir sirke. Peki nedir sirkenin faydaları?

Sirkenin içeriğinde  kalsiyum, flor, sodyum, fosfor,potasyum potasyum, magnezyum, sodyum, silisyum, A vitamini, B1, B2, ve B6 vitaminleri, C vitamini, sirke asitleri (asetik asit ), meyve asitleri, pektin vardır. İşte sağlığımız için hayati önemi olan bu kadar bileşiklerin bu kadar ilahi bir oranda doğal bir şekilde bir araya getirilmiş mucizesidir sirke.

Diğer tür sirkeler ve özellikle Elma Sirkesinin faydalarını şöyle sıralayabiliriz:

Elma Sirkesi Sivilcelere de iyi gelir

Elme Sirkesi; Ateş düşürür, astıma iyi gelir. Ayrıca sivilce üzerine bir kaç damla elma sirkesi pamuğa yedirilerek çok hafif sürülürse 1 gecede eser bırakmaz. Önemli nokta şudur, yatmadan pamuğu sivilcenin üzerine bırakıp bir kaç dakika bekletmek yeterli olacaktır. Her gün yüzünüzdeki başka bir sivilceye bunu uygulamanız gerekecektir.

Baş ağrılarına iyi gelir. Böcek sokmasına, gribe, nezleye iyi gelmektedir. Peki Elma Sirkesi zayıflatıyor mu?

Cevap: Evet. Elma Sirkesinin zayıflatıcı etkisi bilinmektedir. Peki nasıl tüketirsek zayıflamamız için etkili olacaktır.

Elma Sirkesiyle Zayıflama

Sabahları kahvaltıdan önce 1 bardak ılık  ( kaynatıldıktan sonra 10 dakika bekletilmiş  ) suya beş damla elma sirkesi ekleyip güzelce içiyoruz. Bunu içtikten sonra elma sirkesi adeta vücudunuzdaki yağlar yanmaya başlayacaktır. Bir ay süre ile bunu her gün uygulamanız gerekecek.  Bununla bitmedi eğer elma sirkesinin faydasını görmek istiyorsanız yapmanız gereken şey, ılık suyu içtikten sonra 10 dakika dışarda veya havalandıracağınız evinizin içinde çok hafif tempo ile yürümeniz gerekecek. Akşam yemeklerinizde ise salatalarınıza ve çorbalarınıza tuz yerine, elma sirkesi ve limon koyacaksınız. Bu çok önemli bir noktadır. Ayrıca yine bu bir aylık süre boyunca beyaz ekmek, tuz ve beyaz şekeri  keseceksiniz. Özellikle hamur ve şekerin bir araya geldiği tatlı ve pastaları kesinlikle yemeyeceksiniz. Bunlar dışında yeme alışkanlığınızda bir kısıtlama olmayacak. Bu dönemde her gün yiyeceğiniz iki tane keçiboynuzu eriyen yağlardan dolayı açığa çıkacak serbest radikallerin zararlı etkisini yok edecektir. Ancak kızarma türü yine yememeniz gereken yemek çeşitlerinden. Akşamları ise yatmadan önce yine 1 bardak suya 2-3 damla elma sirkesi katıp içiyoruz. Yukarıda açıkladığımız sivilce tedavisi yanında sivilceli arkadaşlar bu kürüde deneyip iç organlarının temizlenmesini sağlayarak daha hızlı bir şekilde aknelerinden kurtulabilir.Eğer sürekli kullanmakta olduğunuz bir ilaç varsa veya bir hastalığınız mevcutsa doktorunuza danışıp uygulamakta fayda var.

Sağlıcakla Kalınız….

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here